виж статистика

още снимки на Здравко Лазаров

Новини свързани с Здравко Лазаров
21:55 ч., 06.07.2011 г.
Локомотив загуби визитата си на Олимпиакос Волос с 1:2. Срещата бе наблюдавана от над 3000 привърженици на стадиона във Волос. Дългото разстояни... цялата новина

15:25 ч., 06.07.2011 г.
Проблемите за старши-треньорът на Локомотив Драган Канатларовски не спират. Днес нападателят на "черно-белите" Базил дьо Карвальо се о... цялата новина

10:24 ч., 05.07.2011 г.
Представителният тим на Локомотив потегли към Гърция преди минути. След пристигането си във Волос, "черно-белите" ще проведат трениров... цялата новина

09:29 ч., 27.06.2011 г.
Ръководството на Локомотив (Пловдив) няма да разчита на услугите на вратаря Михаел Калтенхаузер, който напусна лагера в Банско веднага след вчер... цялата новина

10:34 ч., 24.06.2011 г.
Преди около половин час футболисти и треньори на Локомотив заминаха на лагер в Банско с група от 28 футболисти, видя репортер на Plovdiv24.bg... цялата новина

21:17 ч., 23.06.2011 г.
Локомотив се разделя с трима от своите футболисти, научи репортер на Plovdiv24.bg. Дани Кики и Николас Раймонди не получиха нови договори... цялата новина

11:27 ч., 08.06.2011 г.
Полузащитникът на Локомотив Христо Златински бе определен за най-добър от феновете през пролетния полусезон в "А" група.

По... цялата новина

10:03 ч., 31.05.2011 г.
Ръководството на Локомотив (Пловдив) ще освободи Димитри Дюран и Боян Дойкич, съобщи Бранко Милованович. Двамата така и не записаха игрови минут... цялата новина

09:42 ч., 31.05.2011 г.
Халфът на Локомотив Христо Златински бе определен за играч на мача от феновете, за последния 30-и кръг на "А" група срещу Черноморец-Б... цялата новина

10:38 ч., 29.05.2011 г.
Нападателят на Локомотив Пловдив Здравко Лазаров прие с усмивка фактът, че тимът му не успя да се класира за Европа, въпреки победата с 2:1 над ... цялата новина

19:51 ч., 28.05.2011 г.
Локомотив се наложи с 2:1 като гост над Черноморец-Бургас, в мач от последния 30-и кръг на "А" група.

"Акулите" з... цялата новина

09:25 ч., 27.05.2011 г.
Футблости и треньори на Локомотив заминаха днес сутринта в 09:00 часа за Бургас. Отборът ще се настани в Несебър, а днес следобед ще е последнот... цялата новина

09:41 ч., 25.05.2011 г.
Христо Златински остави съотборниците си без конкуренция при проведеното гласуване за играч на мача срещу ЦСКА през изминалия уикенд. Сърцатият ... цялата новина

12:33 ч., 22.05.2011 г.
Нападателят и капитан на отбора на Локомотив (Пловдив) Здравко Лазаров бе доволен от победата на тима си срещу ЦСКА с 4:1. Ето и мнението на фут... цялата новина

19:49 ч., 21.05.2011 г.
Локомотив разпиля с 4:1 ЦСКА в дербито от 29-ия кръг на А група. Мачът на практика свърши още след първото полувреме, когато играчите на Саша Ни... цялата новина