дата на раждане: 23.09.1990 г.

още снимки на Цветелина Николова

Новини свързани с Цветелина Николова
12:41 ч., 21.07.2009 г.
Волейболистките на Марица стартираха лятната си предсезонна подготовка, 12 дни по-рано от предвиденото, заради участието на тима в балканската ж... цялата новина

17:28 ч., 16.07.2009 г.
Старши-треньорът на националния ни отбор по волейбол за девойки Стоян Гунчев, каза на официалната пресконференция преди започващото днес световн... цялата новина

10:07 ч., 03.06.2009 г.
Старши треньорът на женския волейболен тим на Марица Иван Петков вече е готов с лятната селекция на отбора. 33-годишният наставник е приготвил с... цялата новина

13:26 ч., 01.06.2009 г.
Четвърта състезателка на „Марица" извика старши треньорът на девическия национален отбор по волейбол на България Стоян Гунчев-Чугуна за под... цялата новина

10:13 ч., 25.05.2009 г.
ВК "Марица" приюти младежкия национален отбор на България по волейбол за девойки до 20-годишна възраст на подготвителен лагер в Пловди... цялата новина

15:31 ч., 19.05.2009 г.
Четвърта волейболистка от школата на Марица и първа, играеща в настоящия състав, извика старши треньорът на женския национален отбор по волейбол... цялата новина

09:13 ч., 17.04.2009 г.
Здрава съдийска брадва отне възможността на девойките старша възраст на Марица да спорят за медалите в тазгодишния шампионат. Младите маричанки ... цялата новина

19:47 ч., 05.04.2009 г.
Волейболен клуб Марица завърши на четвърто място в женското волейболно първенство на България за 2008/09 година. Маричанки загубиха достойно тре... цялата новина

19:22 ч., 03.04.2009 г.
Волейболният тим на Марица загуби и втория мач в София от серията за бронзовите медали с ЦСКА. За разлика от първия мач, този път маричанки взех... цялата новина

19:42 ч., 01.04.2009 г.
Марица загуби първия си двубой с ЦСКА от серията за третото място в държавното волейболно първенство с 0:3. Пловдивчанки отстъпваха с малко в тр... цялата новина

20:41 ч., 25.03.2009 г.
Волейболният тим на Марица изпусна Левски Сиконко във втори мач от полуфиналната серия на държавното първенство при жените. Момичетата на Иван П... цялата новина

20:40 ч., 11.03.2009 г.
Марица Пловдив победи с 3:1 гейма Енерджи-Калиакра в драматичен мач днес в зала "Локомотив". Срещата бе от решаващо значение за класир... цялата новина

20:09 ч., 04.03.2009 г.
Марица разби Локо София с 3:0 в шампионатен мач от държавното първенство по волейбол за жени. Момичетата на Иван Петков взеха трите гейма леко н... цялата новина