Томаш: Допуснахме гол от нищото! Трябва и малко късмет, но сме на прав път
Автор: Стойчо Генов 21:03 / 16.07.2023Коментари (21)5001
Треньорът на Локомотив Александър Томаш заяви, че е обнадежден от това, което е видял в своя отбор през първото полувреме на градското дерби срещу Ботев (1:1).

Ето какво каза наставникът на черно-белите след края на двубоя на "Лаута":

Всеки се надсява да победи. Доста добро първо полувреме за нашия отбор. За съжаление, не успяхме да отбележим. През второто полувреме изцяло нарушихме ритъма си. Хубавото е, че успяхме да изравним. Много искахме да зарадваме тази прекрасна публика.

Ако търсим оправдание, винаги можем да намерим - времето, психологическия фактор, че бързо трябва да изравним след ранния техен гол. Просто ни липсва гол.

Това, което видях през първото полувреме, ме обнадеждава. Трябва и малко късмет, но аз мисля, че сме на прав път. Това дерби е много важно и за града и за феновете. Новите футболисти мисля, че се постараха.

Допуснахме гол от нищото и една греда при контраатака, а имахме 4-5 ситуации, в които можехме да отбележим.

Ботев е променен - нищо общо с отбора от миналата година.

При нас ще трябва време, за да се стиковаме. Но има и неща, които не зависят от мен.