Кървав екшън в пловдивско село, има арестувани и ранен

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
11:30 / 08.05.2024
7630
Четирима мъже се озоваха в полицейския арест след сбиване в село Динк. Незабавна намеса се наложила към 18.50 ч. в понеделник от екипи на РУ-Труд след получен на тел. 112 сигнал за скандал между група мъже, прераснал във физическа саморазправа.

На място е установена самоличността на петима участници, на възраст между 25 и 44 години. Единият от тях е оставен в болница за наблюдение с прободна рана в областта на корема, по данни на лекарите няма опасност за живота му.

Другите четирима са задържани за едно денонощие. Образувано е досъдебно производство за причинена телесна повреда.

Виж коментарите (0)
Още новини от Регионални новини:
Моторист катастрофира на пътя за Бачково
Завод в Пловдивско затваря окончателно
Обърнат бус и разпилян товар затрудняват движение на пътя Карлово...
Мъж изгоря жив в дома си в Пловдивско
Докога индивиди като този ще се разминават безнаказано?
Очевидец: Шофьорът бе пиян и с течащи рани, а полицаите супернеад...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).