43-годишен загина на място след катастрофа между Поповица и Чешнегирово

9033
1

43-годишен мъж е загинал на място след катастрофа на пътя между селата Поповица и Чешнегирово. Това съобщи за Plovdiv24.bg говорителят на Областната дирекция на МВР. Сигналът за пътнотранспортното произшествие е подаден около 13.10 часа. 43-годишният водач с лек автомобил "Ауди" се е блъснал в дърво, в резултат на което е починал на място.
Полицейски екипи са извършили оглед на мястото на инцидента, като се изясняват причините за настъпването му. Няма затруднение на движението в района, тъй като автомобилът е напуснал очертанията на пътя в резултат на сблъсъка.

Виж коментарите (1)
Още новини от Регионални новини:
Моторист загина в Розино след удар в стълб
Измама в село до Пловдив! Хакнаха телефона на селски лекар, за да...
Трима загинаха, а един е в критично състояние след тежка катастро...
Заради натрупани ипотеки: ЧСИ с шеста публична продан на стопанск...
Голям бизнес на тезгяха за милиони: Мащабно предприятие на груб с...
Успешен завършек на един от най-значимите социални проекти на общ...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).