Заловиха трима пияни шофьори

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
14:30 / 16.12.2012
1590
През изминалото денонощие в Пловдив и Карлово са били заловени трима пияни шофьори. Първенството сред тях държи К.А. /52 г./, който вчера на ул. "Съединение" в областния град управлявал "Фолксваген" с 2,50 промила. 

Междувременно на кръстовище между бул. "Марица" и ул. "Хъшовска" М.П. /26 г./, водач на автомобил от същата марка, също бил седнал почерпен зад волана. Дрегерът отчел 1,61 промила в кръвта на мъжа. 

Днес малко след полунощ в Карлово бил задържан Т.Т. /24 г./ от Дъбене, който шофирал "Опел" с 1,83 промила. Срещу тримата нарушители са образувани бързи полицейски производства.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Млада пловдивчанка е арестувана заради изцепката на деня
Пловдивчани ще живеят дълго
"Чистота" изми подлеза на "Баня Старинна" след сигнал до Plovdiv2...
Бившият шеф на НИНКН: Небет тепе вече не ми е любимо място
Голяма фабрика загази
В Пловдив решиха: Георги няма да е на свобода срещу 25000 лева


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).