В "Северен" стартира акция за почистване на дворове на училища и градини

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (2)
12:18 / 29.08.2013
1738
Администрацията на район "Северен" съвместно с ОП "Градини и паркове" и ОП "Чистота" започват почистване на дворовете и пространствата около детските и учебните заведения на територията на района, съобщи кметът Ральо Ралев.

Дървесната растителност - храсти и дървета, ще бъде прочистена и подрязана. Ще се извърши почистване на пясъчниците, ще се възстановят съществуващите пейки и ще поставят нови.

Акцията ще приключи до първия учебен ден, увери Ралев. Кметът изказва специални благодарности на ОП "Градини и паркове" и ОП "Чистота" за съдействието им. 


Виж коментарите (2)
Още новини от Новини от Пловдив:
От утре до 30 юни ограничават движението по АМ "Тракия" в област ...
Още един пазарджиклия стана голям началник в МВР Пловдив
Община Пловдив потвърди прогнозите за събота
И тази пролет хиляди рози разцъфтяха по булевардите в Пловдив
Правителството отпусна пари на Пловдив
Сигнал: Полицайчетата я подминават, че е по-скъпа и не знаят кой ...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).