Усили се снеговалежът над Пловдив, обстановката остава динамична

3170
2

Усили се снеговалежът над Пловдив, а метеорологичната обстановка остава динамична, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
Цялата техника на ОП "Чистота" - 109 машини - е в готовност. Според прогнозите, с които разполагат от предприятието, днес времето ще е динамично, ще вали и ще спира. 
"Следим внимателно обстановката. Но пътищата са обработени и няма да има проблеми. Днес през деня и довечера ще направим нова подложка, за да може и утре сутринта да не се образуват поледици. Във вторник се очакват най-ниските температури, затова също ще вземем нужните мерки", изчерпателен бе шефът на "Чистота" Иван Стоянов.

Виж коментарите (2)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдивчанин открадна 500 евро от таксиметров автомобил
МВР Пловдив извърши арести на много пияни шофьори
Обратното броене за ремонта на Хуманитарната е факт: Кметът с изв...
Търсят решение за нова автогара до "Филипово"
Строителят на Хуманитарната: Някой е правил ремонти, абсурдни за ...
Над 5000 абитуриенти ще се явят на матура по БЕЛ в Пловдив и обла...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).