Ученици от професионални гимназии бяха мениджъри за един ден в ОИЦ Пловдив

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
16:13 / 28.03.2013
1355
Бивши и настоящи ученици от
НАЦИОНАЛНА ТЪРГОВСКА ГИМНАЗИЯ:
виж още
Бивши и настоящи ученици от
ПГХТТ:
виж още
Намерете бивши съученици, състуденти, колеги и стари приятели! Регистрирайте се или влезте в профила си.
Шестима ученици от Националната търговската гимназия и Професионална гимназия по хранителни технологии и техника влязоха за един ден в ролята на реални мениджъри в офиса на Областен информационен център - Пловдив. Това стана по време на дванадесетото издание на младежката инициатива "Мениджър за един ден", която се проведе в цялата страна, и която ОИЦ - Пловдив подкрепи активно. 

Тази проява по традиция се организира от "Джуниър Ачийвмънт - България" и е най-мащабното по рода си събитие в страната, което ежегодно дава възможност на хиляди ученици и студенти да работят рамо до рамо с топ мениджъри на водещи български и чуждестранни компании, както и в държавни и общински институции. 

Ели, Мария, Таня, Дима, Ваня и Стоян работиха още от сутринта с екипа на ОИЦ - Пловдив. Те се запознаха на място в офиса с дейността на Центъра и разбраха динамиката и спецификата на работата. С младежите бяха дискутирани приоритетите на екипа и бъдещите инициативи на ОИЦ - Пловдив през 2013 г. 

Мрежата от 28-те информационни центъра в страната, както популяризиране и обмен на добри практики и "научени уроци" от реализирани проекти, финансирани по оперативните програми, също бяха част от дискутираните теми.

С активното участие в тази национална инициатива "Мениджър за един ден", ОИЦ - Пловдив продължава работата си по новата за 2013 година информационна кампания, която провежда на територията на 18-те общини в Пловдивска област.

Областен информационен център - Пловдив е част от мрежата от 28 информационни центъра за популяризиране на Кохезионната политика на Европейския съюз, изградени с финансовата подкрепа на оперативна програма "Техническа помощ", съфинансирана от Европейския съюз чрез Европейския фонд за регионално развитие.

ОИЦ - Пловдив работи в рамките на проект № BG161РО002-3.3.02-00021-С0001 "Изграждане на областен информационен център в гр. Пловдив".


Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Днес стартира вторият етап от реконструкцията на Голямоконарско ш...
Безумието на тротинетките
Пловдивчанин не можа да повярва на чак толкова груба селска прояв...
Повдигат обвинения на избягалия турски тираджия, убил шофьор от П...
Читател: Пловдив става град с транспортна система на страна от тр...
Обилна градушка удари Пловдивско


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).