УХТ възстанови собствеността върху сградата на спортния си комплекс

1348

Университетът по хранителни технологии (УХТ) възстанови собствеността върху сградата на спортния си комплекс в пловдивския парк "Отдих и култура". 
Повече от десет години отне узаконяването на сградата с разгърната площ 3277 кв.м., построена през 1976 г., в която днес студентите провеждат спортните си занимания. 
Актът за публична държавна собственост, получен от Министерството на регионалното развитие и благоустройството, дава възможност да се кандидатства по проекти за модернизиране и саниране, което през годините е извършвано безвъзмездно от УХТ.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдивчанин открадна 500 евро от таксиметров автомобил
МВР Пловдив извърши арести на много пияни шофьори
Обратното броене за ремонта на Хуманитарната е факт: Кметът с изв...
Търсят решение за нова автогара до "Филипово"
Строителят на Хуманитарната: Някой е правил ремонти, абсурдни за ...
Над 5000 абитуриенти ще се явят на матура по БЕЛ в Пловдив и обла...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).