УХТ Пловдив представя проект за близо 500 000 лева

1384

Встъпителна пресконференция по повод началото на изпълнението на проект "Усъвършенстване на системата за управление на работните процеси в Университета по хранителни технологии - Пловдив" ще се проведе утре, 06 март 2013 г. от 11:00 ч. в пловдивския пресклуб на БТА. 
В представянето му ще участват ректорът на УХТ проф. дтн инж. Кольо Динков, ръководител на проекта, и екипът на проекта. 
Проектът се осъществява по схема за безвъзмездна финансова помощ BG051PO001-3.1.08 "Усъвършенстване на системите за управление във висшите училища" на Оперативна програма "Развитие на човешките ресурси", съфинансирана от Европейски социален фонд на Европейския съюз. Стойността му е 440 824,30 лв., а продължителността - 18 месеца.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдивчанин открадна 500 евро от таксиметров автомобил
МВР Пловдив извърши арести на много пияни шофьори
Обратното броене за ремонта на Хуманитарната е факт: Кметът с изв...
Търсят решение за нова автогара до "Филипово"
Строителят на Хуманитарната: Някой е правил ремонти, абсурдни за ...
Над 5000 абитуриенти ще се явят на матура по БЕЛ в Пловдив и обла...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).