Ремонтират улици в "Централен"

3551
1

Започна асфалтирането на ул."Тодор Бурмов" в район "Централен", съобщи кметът г-жа Райна Петрова. При началото на ремонтните дейности се оказа необходимост от цялостна подмяна на пътната основа. Състоянието на улицата е трагично, тъй като при изкопните дейности се констатира факта, че няма пътна основа - улицата не е изградена с пътна конструкция, а налице е само около 10 см трошен камък, насипан върху глинеста почва.

Започна фрезоването по бул. "Мария Луиза" и ул. "Гладстон". Ще бъдат ремонтирани всички неравности, информират още от районната администрация.

Днес се очаква до края на деня да се положи асфалт на ул. "Иларион Макариополски", след което пловдивчани ще могат да ползват новия пътен участък.

Виж коментарите (1)
Още новини от Новини от Пловдив:
Лекари в Пловдив отстраниха 13-килограмов тумор на яйчника на 18-...
Пожар в магазин за храни и перилни препарати в Пловдив, трима пос...
Едно от най-невероятните създания на планетата вече е в Пловдив
Родители, учители и директори от две пловдивски училища излизат н...
"Възраждане": До трите автогари в Пловдив да се направят затворен...
Обвиняемият за смъртта на Недялко Бакалски: Той караше с над 100 ...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).