Разширяват кучешкия приют с 35 клетки

4501

Разширяват приюта за бездомни животни на "Пазарджишко шосе" с 35 клетки за временно пребиване, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Това съобщи зам.-кметът Розалин Петков, като уточни, че до края на месеца това ще стане факт.
Разбра се, че няма да се отделят допълнителни средства за разширението на съоръжението от общинския бюджет, инвестицията се финансира от приходите, които постъпват в приюта, както и от спестените 10 000 лв., които бяха заделени за ремонта на съоръжението. 
До момента от 8-те общини, ползващи услугите на временния приют, постъпленията са близо 25 000 лв. От тях 6 000 са фактурирани. 

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Лекари в Пловдив отстраниха 13-килограмов тумор на яйчника на 18-...
Пожар в магазин за храни и перилни препарати в Пловдив, трима пос...
Едно от най-невероятните създания на планетата вече е в Пловдив
Родители, учители и директори от две пловдивски училища излизат н...
"Възраждане": До трите автогари в Пловдив да се направят затворен...
Обвиняемият за смъртта на Недялко Бакалски: Той караше с над 100 ...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).