Райна Петрова открива учебната година в гимназия и висше училище

3479
1

На 17-ти септември, понеделник, в 9.00 часа кметът на район "Централен" Райна Петрова ще открие новата учебна година в Националната търговска гимназия. Час по-късно тя ще присъства на церемонията за старта на учебната година в Академията за музикално, танцово и изобразително изкуство.

От името на кмета на "Централен" Райна Петрова и администрацията всички училища и детски градини на територията на района ще получат поздравителни адреси и луксозно издание на Библията с пожелание за здраве и много успехи.

Виж коментарите (1)
Още новини от Новини от Пловдив:
Лекари в Пловдив отстраниха 13-килограмов тумор на яйчника на 18-...
Пожар в магазин за храни и перилни препарати в Пловдив, трима пос...
Едно от най-невероятните създания на планетата вече е в Пловдив
Родители, учители и директори от две пловдивски училища излизат н...
"Възраждане": До трите автогари в Пловдив да се направят затворен...
Обвиняемият за смъртта на Недялко Бакалски: Той караше с над 100 ...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).