РИК-Пловдив ще работи и през почивните дни

2648

РИК 16 Пловдив работи през почивните дни, включително и Великден и Гергьовден, съобщи председателят Деница Чингарова.
Дежурните екипи приемат заявления за регистрация на застъпници от политически партии и коалиции, регистрирали кандидатски листи за участие в изборите на 12.05.2013 г. Крайния срок за приемане на заявления е 11.05.2013 г., но с оглед извършваните проверки на заявените за регистрация застъпници от ЦИК и издаване на удостоверения след тази проверка, партиите и коалициите не следва да чакат крайния срок, обобщи Чингарова.

На 07.05.2013 г. РИК 16 се мести в шеста палата на Пловдивския панаир кадето ще се приемат и протоколите на 463 секционни избирателни комисии в изборния ден.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдивчанин открадна 500 евро от таксиметров автомобил
МВР Пловдив извърши арести на много пияни шофьори
Обратното броене за ремонта на Хуманитарната е факт: Кметът с изв...
Търсят решение за нова автогара до "Филипово"
Строителят на Хуманитарната: Някой е правил ремонти, абсурдни за ...
Над 5000 абитуриенти ще се явят на матура по БЕЛ в Пловдив и обла...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).