Подобряват работата на районните администрации в Пловдив по проект

1431

Подобряват работата на администрациите в Пловдив по проект, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Това съобщиха на съвместна пресконференция в Общината кметовете на 6-те района, които са спечелили безвъзмездна финансова помощ от по близо 90 000 лв. на район по Оперативна програма "Административен капацитет".
Чрез обучения общинската администрация ще стане по-достъпна и квалифицирана, ще се подобри работата й с граждани и фирми. Общо 400 служителя от 6-те кметства ще бъдат включени в проекта. Ще се наблегне и върху работата по добрата комуникация между отделите на районните администрации, казаха още кметовете на пресконференция. 
Очаква се до месец договорите да бъдат сключени и обученията да стартират. 

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдивчанин открадна 500 евро от таксиметров автомобил
МВР Пловдив извърши арести на много пияни шофьори
Обратното броене за ремонта на Хуманитарната е факт: Кметът с изв...
Търсят решение за нова автогара до "Филипово"
Строителят на Хуманитарната: Някой е правил ремонти, абсурдни за ...
Над 5000 абитуриенти ще се явят на матура по БЕЛ в Пловдив и обла...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).