Пловдивски джип закъса в планината

4946

На 20.03.2021 г. в 13:14 часа на телефон 112 е получен сигнал за техническа помощ - оказване съдействие на граждани, закъсали в автомобил марка "Тойота Ленд Круизер“ с пловдивска регистрация, собственост на 60-годишен мъж.

Инцидентът е станал в района на село Босилково на път за връх "Свобода“, а причината е обилен снеговалеж. Съдействието е оказано от един екип на РСПБЗН-Баните чрез разчистване на снега, в който е бил закъсал автомобилът. Произшествието е ликвидирано в 15:00 часа на 20.03.2021 г.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
"Златна" задача затрудни седмокласниците в Пловдив
Пловдивският университет призна за акцията на МВР и прокуратурата...
Пловдивски учени показаха в РЮА как се взима семенна течност от п...
Фентанил, екстази и кокаин: Масирани акции разкриха десетки случа...
Бохемско заведение в Пловдив попадна в списък на НАП
Прокуратурата обявява подробности за акцията в Пловдивския универ...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).