Пловдивчани се биха в квартал "Съдийски"

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (3)
13:56 / 07.10.2014
4169
Вчера, към 22 часа, в полицията бил получен сигнал за сбиване на ул. "Стадион" в Пловдив. Според първоначалната информация един от участниците лежал на земята в безпомощно състояние. 

Изпратеният на място екип на Четвърто РУ заварил пострадалия - 55-годишен пловдивчанин, който е настанен в болница за наблюдение. 

От проведените оперативни действия е установен и задържан нападателят му Г.И. /42 г./, също от града. С полицейска заповед извършителят на хулиганската проява е в ареста за 24 часа. Срещу него е започнато досъдебно производство.

Виж коментарите (3)
Още новини от Новини от Пловдив:
Римска митница на Източната порта в Пловдив
Опасната борова процесионка превзема райони край Пловдив
Пловдивска пекарна попадна в черния списък на НАП
Петима задържани при спецакции срещу наркоразпространението в Пло...
Сигнал: През това кръстовище се минава на магия
С ограждения затварят Гребната база, достъп ще имат малцина


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).