Пловдивчани не знаят, че ул. "Иван Вазов" е еднопосочна

9154
1

Пловдивчани масово не знаят или се правят, че не знаят, че ул. "Иван Вазов" е еднопосочна, предаде репортер на Plovdiv24.bg.

Ограничението е въведено преди около 3 години. Въпреки това до ден-днешен продължава да има неразбрали, които се движат в забранената посока. 

Припомняме, че движението по "Иван Вазов" от кръстовището с ул. "Кръстьо Пастухов" е разрешено само в посока към пл. "Централен", като в началото на отсечката е поставен съответния знак.

В обратна посока също има задължителен знак, указващ посоката и забраната, но мнозина, вместо да заобиколят, най-вероятно по навик, си продължават от площада по "Ив. Вазов" към централна гара. И ако нямат късмет, полицията или ги санкционира, или ги връща.



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (1)
Още новини от Новини от Пловдив:
"Златна" задача затрудни седмокласниците в Пловдив
Пловдивският университет призна за акцията на МВР и прокуратурата...
Пловдивски учени показаха в РЮА как се взима семенна течност от п...
Фентанил, екстази и кокаин: Масирани акции разкриха десетки случа...
Бохемско заведение в Пловдив попадна в списък на НАП
Прокуратурата обявява подробности за акцията в Пловдивския универ...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).