ПП Зелените: Пловдив е един от най-зелените градове в България и искаме да го запазим такъв

1816

ПП "Зелените" се борят да разрешат проблемите в три области. Правят три паралелни подписки. Първата за чиста марица над 3000 пловдивчани. Втората е за одобряването на западните родопи за природен парк - близо 5000 подписа. Изсичането на дърветата и презастрояването на Пловдив.

"Хубаво е, че пловдивчани подкрепят идеята за Западните Родопи. Не са обезопасени изоставени мини. Изсипват се тежки метали и те достигат по река Марица до тук. Пловдив е един от най-зелените градове в България и искаме да го запазим такъв", казаха още от партията.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Недоволни мотористи ще блокират Околовръстното на Пловдив
Премиерна прожекция на филм за великия Борис Христов в Пловдив в ...
Пръскат срещу комари в Пловдив
Втора инстанция увеличи обезщетението на Пламен Узунов
Предприемач: Бяхме поканени от "Билла" да строим, но отказахме
Младен Шишков се връща в строителния бизнес


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).