Непълнолетно момче, жена и девойка бяха заловени с наркотици

1876

Непълнолетно момче, жена и девойка бяха заловени с наркотици в Пловдив. Във вторник в ж.р. "Тракия" полицаи от Пето РУП намерили у 17-годишен пловдивчанин 1.52 грама марихуана. Младежът е задържан в ареста за 24 часа. 
Същия ден при проверка на сигнал за разпространение на дрога служители от Шесто РУП са иззели от къща на ул. "Джебел" 11 найлонови торбички с хероин с общо тегло 0.697 грама. 
Жилището е било обитавано от 19-годишната П.И и 37-годишната В.Т. Двете са задържани в ареста за 24 часа и по случая е образувано бързо производство.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Лекари в Пловдив отстраниха 13-килограмов тумор на яйчника на 18-...
Пожар в магазин за храни и перилни препарати в Пловдив, трима пос...
Едно от най-невероятните създания на планетата вече е в Пловдив
Родители, учители и директори от две пловдивски училища излизат н...
"Възраждане": До трите автогари в Пловдив да се направят затворен...
Обвиняемият за смъртта на Недялко Бакалски: Той караше с над 100 ...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).