Наш мощен бизнесмен за Петков и Василев: Симпатични млади хора, ненаправили нищо

17003
7

"Всички политически партии са виновни, че няма правителство. Цялата сила и енергия за изчегъртване на ГЕРБ доведе до това, че трудно ще бъде и следващия път да направим кабинет. Възможно е управление на ГЕРБ, БСП и ДПС", заяви в "Офанзива" Георги Гергов. По думите му БСП са постъпили правилно, искайки оттеглянето на Петър Илиев.

"Нямаше смисъл да ни унижават всичките партии, като вземем мандата само за да направим PR на Корнелия Нинова и започнахме да падаме като отвес", смята Гергов. 

Според него БСП няма как да е първа политическа сила заради порочния модел в партията.

"Корнелия Нинова така моделира устава, че да си стои, докогато иска председател. Румен Радев няма да предаде лявото, но са се разминали някъде с Нинова", коментира още той.

Гергов смята, че Слави Трифонов беше неразбран, а Кирил Петков и Асен Василев са симпатични млади хора, но не са направили нищо за ББР.

Виж коментарите (7)
Още новини от Новини от Пловдив:
Проекти за 20 милиона под лупа: Задържаха зам.-ректор на Пловдивс...
Нов и бивш кмет на "Западен" се захапаха заради нова пешеходна пъ...
Ексклузивно: Икономическа полиция нахлу в Пловдивския университет...
Епископската базилика в Пловдив събра световни музиканти и изгряв...
Светлана Войникова е арестуваната в Пловдив "лекарка"
В кабинет в Пловдив арестуваха жена, докато прави процедури на па...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).