НАП-Пловдив продава къща в "Бояна"

2376

4-етажна къща в полите на Витоша, в квартал "Бояна", е обявена на търг от НАП Пловдив. Имотът е съвсем ново строителство. Парцелът под него е купен през 2009 година с цел построяване и продажба на жилище. Собственикът му обаче - фирма от Южна България, е формирала данъчни задължения към бюджета, което е наложило предприемане на принудително събиране на вземанията от страна на публичните изпълнители от НАП в Пловдив. 
Разгърнатата застроена площ на сградата е 615 квадратни метра. Към нея има и дворно място, голямо 510 квадрата. Къщата е построена по най-новите строителни и жилищни стандарти. Това, както и местоположението й, обясняват цената, дадена от лицензирания оценител, а именно 1 152 000 лева с включен ДДС.
Огледи на имота ще могат да се правят следващата седмица от 2-ри до 8-ми октомври след предварително уточняване с публичните изпълнители от дирекция "Средни данъкоплатци и осигурители" в Пловдив, които организират продажбата. В същия срок ще се приемат и ценови предложения от кандидат-купувачите.
Още за търга може да се прочете на електронната страница на НАП на интернет адрес www.nap.bg в рубриката "Продажби".

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Лекари в Пловдив отстраниха 13-килограмов тумор на яйчника на 18-...
Пожар в магазин за храни и перилни препарати в Пловдив, трима пос...
Едно от най-невероятните създания на планетата вече е в Пловдив
Родители, учители и директори от две пловдивски училища излизат н...
"Възраждане": До трите автогари в Пловдив да се направят затворен...
Обвиняемият за смъртта на Недялко Бакалски: Той караше с над 100 ...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).