Костадин Баков оглави Комисията за отнемане на незаконно придобито имущество в Пловдив

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
09:19 / 30.11.2013
14095
Костадин Баков е новият директор на териториалната дирекция на регионалната структура на Комисията за отнемане на незаконно придобито имущество в Пловдив след спечелен конкурс, научи Plovdiv24.bg. Това потвърди самият той пред репортер на сайта. Баков е бивш заместник-директор на областната дирекция на полицията в града под тепетата.

На 18 октомври Комисията за отнемане на незаконно придобито имущество (КОНПИ) със седалище гр. София ул. Г.С. Раковски" № 112 на основание чл. 13, ал. 1 от Наредбата за провеждане на конкурсите за държавни служители оповести конкурс за тази длъжност. Другият кандидат е бил Слави Донев.

Баков завършил висшето си образование в Стопанската академия в Свищов, средното - в полицейското училище в Пазарджик. Допреди два месеца той бе зам.-директор на областната полиция. 

В концепцията си е предложил конкретни идеи за работа, като се запазят добрите практики. Една от тях е инспекторите да не се ограничават само с т.нар. "кабинетно проучване" по конкретния случай, а обемът на събираната информация да се обогати с прилагането на бързи оперативни методи.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Ивайло Мирчев от Пловдив: Безпрецедентен саботаж! Радев показа ис...
Сигнал: "Инвалиди" превърнаха "синя зона" в безплатен паркинг
Мазнина се запали върху готварска печка в Пловдив, жена е в болни...
С "Панаир на професиите" привличат децата да учат занаят
Обявиха нови имена за фестивала "Франкофоли" в Пловдив
Нефролог от Пловдив: Една от най-често срещаните грешки в ежеднев...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).