Иван Тотев за обявеното от Слави Трифонов: Очаквано решение

7071
2

Очаквано решение! Така Иван Тотев, депутат и областен координатор на ГЕРБ в Пловдив, коментира обявеното решение на партия “Има такъв народ" от лидера им Станислав Трифонов, предаде репортер на Plovdiv24.bg.

“Днес по време на сутрешното кафе дойде и новината, че няма да бъде съставено правителство", посочи Тотев. След това добави, че работата на ГЕРБ по места трябва да продължи. “За нас в тази сложна политическа обстановка е много важно да имаме тясна връзка между община, областен управител и представител на ГЕРБ, в мое лице и да може най-добре да защитаваме проектите за Пловдив, и в тази динамична обстановка да можем да ги защитаваме и да ги изпълняваме", добави Тотев.

"Още от края на изборите ни е ясно, че без ГЕРБ не може да има правителство. Доказано е в продължение на 15 години, че ГЕРБ умее да води и да съгражда. Не ни учудва днешният отговор на Слави Трифонов. Трябва да намерим тези ниши, с които да си вдигнем резултата и да го повишим също", добави Тотев.

По мнението на Иван Тотев, очертава се новите избори да бъдат около 18 юли.



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (2)
Още новини от Новини от Пловдив:
"Златна" задача затрудни седмокласниците в Пловдив
Пловдивският университет призна за акцията на МВР и прокуратурата...
Пловдивски учени показаха в РЮА как се взима семенна течност от п...
Фентанил, екстази и кокаин: Масирани акции разкриха десетки случа...
Бохемско заведение в Пловдив попадна в списък на НАП
Прокуратурата обявява подробности за акцията в Пловдивския универ...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).