Хотелите в Пловдивско пълни за Деня на влюбените

3078
1

Близо месец преди Деня на влюбените - 14-и февруари, хотелите в Пловдивско са запълнени почти на 100 процента.
Една от най-предпочитаните дестинации за двойките в празничния ден е Хисаря, предаде БНТ-Пловдив.

Причина за това са минералните извори и лековитата вода в града. Тази година хотелиерите отчитат ръст на резервациите.

За 14 февруари хотелите се надпреварват с най-различни нестандартни пакети и изненади за влюбените. Така например може да си подарите пакет "Романтика". Той включва две нощувки, две закуски, вечеря, комплимент в стаята - шампанско и плодове.

Двойката получава също и подарък - вана "Фонтан на живота", който е включва светлинни романтични ефекти и ароматерапия. Средно празничният пакет излиза от 300 до 400 лева.

Виж коментарите (1)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдивчанин открадна 500 евро от таксиметров автомобил
МВР Пловдив извърши арести на много пияни шофьори
Обратното броене за ремонта на Хуманитарната е факт: Кметът с изв...
Търсят решение за нова автогара до "Филипово"
Строителят на Хуманитарната: Някой е правил ремонти, абсурдни за ...
Над 5000 абитуриенти ще се явят на матура по БЕЛ в Пловдив и обла...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).