Грандиозен концерт-спектакъл за пловдивчани от "Интро" и "Елика"

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
14:04 / 30.08.2012
3768
"Интро" и "Елика" - два значими за Пловдив състава подготвят грандиозно шоу, с което ще отбележат 10 години на сцена. На 17 септември виртуозните музиканти и бравурните танцьори ще взривят сцената на Античен театър в Пловдив с помощта на уникално лазерно шоу. Римската сцена в града привлича двата състава не само с неповторимата си атмосфера, но и с непосредствената си близост до Академията за музикално танцово и изобразително изкуство, чиито възпитаници са. 

Преди 10 години все още студенти "Интро" и "Елика" поставят първите щрихи в своята работа. Всяка от формациите със свой почерк успява бързо да се наложи като състав, създаващ изключително качествено и естетически издържано свое изкуство. Към днешна дата в биографиите им влизат стотици концерти както в България, така и в чужбина - Гърция , Турция, Австрия, Германия, Холандия, Италия, Джибути, Хонг Конг, Китай, Макао, Дубай, Унгария, Белгия. 

Множеството покани за участия във фестивали и получените награди свидетелстват за интереса на публиката към всяка една от формациите. Това, както и общият им юбилей, са причина "Интро" и "Елика" да приемат предизвикателството и обединяват двете изкуства - музика и танц, в един общ спектакъл под звездното небе на Пловдив. 

Какво да очакваме? Класически, етно, популярни и авторски пиеси, оригинална хореография на танци от целия свят представена от над 150 танцьори. Хорът на Пловдивските момчета "Стефка Благоева" и Есил Дюран са сред специалните гости. Водещ на концерт спектакъла ще бъде познатото лице от ТВ екрана Драгомир Драганов.

По всичко личи, че рожденият ден на "Интро" и "Елика" обещава да бъде незабравим празник, на който всички ние сме поканени!

Пловдив, 17 септември, Античен театър, 20,30 часа. Билетите за грандиозния спектакъл са на цени 6, 8 и 10 лв. и са в продажба в Билетен център пред Община Пловдив.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Позорни сцени пред заведение за бързо хранене в Пловдив
Иван Петков: Руският народ жертва милиони животи, за да спаси чов...
Приятелката на убития пловдивчанин: Торби с пари идват от Турция
Познахте ли мястото? Уникална снимка показва какво е имало на емб...
Спешно отчуждават още имоти, бутат още сгради заради пробива под ...
За първи път - панаир на професиите в Пловдив


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).