Асфалтират ул. "Поручик Боян Ботев" след оплаквания на шофьорите от градския транспорт
След поредица непрекъснати оплаквания на шофьорите от градския транспорт администрацията на район "Тракия" се зае да асфалтира улица "Поручик Боян Ботев", която беше в окаяно състояние. "Поручик Боян Ботев" в зона А 12 на "Тракия" е последна спирка и обръщало за много автобуси на градския транспорт.
Оттук минават и маршрутки, без да броим колите на хората от квартала. Досега покритието й бе само първият пласт асфалт от необходимите три. Положението е заварено още от времето на социализма. Досега в бюджета на районната администрация все не е имало средства именно за тази улица.
Ремонтът на "Поручик Боян Ботев" трае около месец. Остава от "Организация и контрол на транспорта" да положат пътната маркировка по улицата.