57 служители на НАП Пловдив с грамоти за дълъг стаж

3714

57 служители на НАП в Пловдив ще бъдат отличени със специални грамоти за 20-годишната си работа в агенцията. Сред тях има инспектори, специализирани в обслужването на клиенти, в приема и обработването на декларации, ревизори, счетоводители, публични изпълнители. Всички те са започнали работа в данъчна администрация през 1992 година.
Грамотите, които ще им бъдат връчени, са от изпълнителния директор на НАП Красимир Стефанов и са също така по случай професионалния празник на приходната администрация 16 ноември. Датата е избрана неслучайно. Дългогодишна традиция е, денят на свети Матей, който е бил първия събирач на данъци, да се чества като празник на работещите в НАП.
По повод празника, дирекцията в Пловдив определи и най-добрия си служител за настоящата 2012 година. Своеобразната класация става чрез вътрешно гласуване в дирекцията по критериите професионални знания, умения за работа в екип, резултати. 
Тази година за най-добър служител в НАП Пловдив бе определена Мария Русинова, която е ръководител на екип по "Прием и обработка на данъчни и осигурителни декларации". Екипът й е ангажиран приоритетно с коригирането на декларации и равняването на данъчно-осигурителни сметки.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Лекари в Пловдив отстраниха 13-килограмов тумор на яйчника на 18-...
Пожар в магазин за храни и перилни препарати в Пловдив, трима пос...
Едно от най-невероятните създания на планетата вече е в Пловдив
Родители, учители и директори от две пловдивски училища излизат н...
"Възраждане": До трите автогари в Пловдив да се направят затворен...
Обвиняемият за смъртта на Недялко Бакалски: Той караше с над 100 ...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).