22-годишен пиян шофьор помля 2 пътни знака и се преобърна

2519
1

Вчера около 06.30 часа на колелото на 6-и километър на пътя Пловдив-Пазарджик лек автомобил "Рено Клио", управляван от М.К. /22 г./ от Дупница, при движение с несъобразена скорост се ударил в 2 пътни знака и 5 бордюра, след което се преобърнал. Пътуващият в колата 18-годишен пловдивчанин се отървал с натъртвания. Тестът за алкохол отчел 1.77 промила в кръвта на шофьора. 
Същия ден час по-късно в Пловдив на ул."Димитър Талев" лек автомобил "Фолксваген Голф", управляван от В.Г. /44 г./ от Новаково, при движение с несъобразена скорост се блъснал в дърво. С дрегер е установено, че шофьорът, който при инцидента е получил контузни рани, е бил с 1.33 промила алкохол в кръвта.

Виж коментарите (1)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдивчанин открадна 500 евро от таксиметров автомобил
МВР Пловдив извърши арести на много пияни шофьори
Обратното броене за ремонта на Хуманитарната е факт: Кметът с изв...
Търсят решение за нова автогара до "Филипово"
Строителят на Хуманитарната: Някой е правил ремонти, абсурдни за ...
Над 5000 абитуриенти ще се явят на матура по БЕЛ в Пловдив и обла...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).