20-годишен с БМВ блъсна боклукчии в Пловдив

10741
6

Сигнал за пострадали работници от комунална фирма за сметосъбиране в Пловдив бе получен около 6.30 ч. в неделя. Според предварителната информация на бул. "Васил Априлов“ лек автомобил "БМВ“ блъснал мъже на 19 и 24 години, които били слезли на пътното платно от специализиран камион за извозване на отпадъци.

След оказана медицинска помощ двамата са освободени за домашно лечение. 20-годишният шофьор на колата и водача на тежкотоварния автомобил са изпробвани за употреба на алкохол, резултатите са отрицателни.

Причините за катастрофата се изясняват в рамките на досъдебно производство.

Виж коментарите (6)
Още новини от Новини от Пловдив:
Лекари в Пловдив отстраниха 13-килограмов тумор на яйчника на 18-...
Пожар в магазин за храни и перилни препарати в Пловдив, трима пос...
Едно от най-невероятните създания на планетата вече е в Пловдив
Родители, учители и директори от две пловдивски училища излизат н...
"Възраждане": До трите автогари в Пловдив да се направят затворен...
Обвиняемият за смъртта на Недялко Бакалски: Той караше с над 100 ...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).