Български рейнджър от Френския легион представя книга за маите

3064

Георги Лозев, автор на книгата "Аз, легионерът" за участието му във Френския чуждестранен легион, ще гостува днес в Пловдив. Той ще представи втората си книга, за чиято премиера пристига от Никарагуа.

Книгата се нарича "По пътя на маите - в търсене на една изгубена цивилизация". Премиерата е тази вечер в книжарница "Сиела" в МОЛ "Пловдив". Сюжетът проследява едно пътуване на Георги Лозев с мотор от Никарагуа до Гватемала в търсене на тайните на маите.

Фотографиите в книгата са на д-р Георги Райков стоматолог и рокер и на д-р Ален Бурдон бивш лекар на Първи чуждестранен полк на Френския легион,председател на дружеството на ветераните от Марсилия.



Източник: радио Пловдив
Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Истинска изненада на "Капките": Дънди направи голям жест след поб...
Роден е на днешния ден преди 61 години в Русе
Честито на Петър Дочев
Филип Киркоров: Помогнах на България да спечели "Евровизия"
Честито на Ивет Лалова!
Зуека си тръгна от Пловдив триумфално и с много пари


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).