В Слънчев бряг хванаха 21-годишна пловдивчанка пияна и с наркотици

2460
1

Днес около 03.50 ч. на алеята до ресторант «Казино» в Слънчев бряг, до заведение за бърза закуска, служители от Районно управление «Полиция» - Несебър забелязали момиче да седи на стол във видимо нетрезво състояние. 
След като се приближили служителите видели, че на масата пред момичето има полиетиленово пликче със суха тревиста маса /марихуана/ - установено е, че момичето е 21-годишната К.И. от Пловдив, която е задържана за срок от 24 часа в Районно управление «Полиция» - Несебър. По случая е образувано бързо полицейско производство.

Виж коментарите (1)
Още новини от Национални новини:
Кмет дари Дара с парцел на морето
Изумително: Канцлерът на Германия посрещна Румен Радев с Bangaran...
За 50 минути вече можем да стигнем от София до Бургас
Земетресение на 12 километра от Бургас
Нешка Робева: Искам да благодаря на Дара
Първи думи на бащата, чието дете загина, карайки мотора му


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).