Утре започва заоблачаване, но остава топло

2246

През нощта над по-голямата част от страната ще преобладава ясно време, по-значителни увеличения на облачността ще има над Западна България. Минимални температури 4° и 9°. Утре ще преобладава слънчево време с временни увеличения на облачността, по-значителни в следобедните часове и на отделни места, главно в планинските райони ще превали краткотраен дъжд. Ще духа слаб вятър от запад-северозапад. Максимални температури - между 18° и 23°.

Атмосферното налягане ще се задържи по-високо от средното за април.

Над планините ще преобладава слънчево време, след обяд с временни увеличения на облачността. На места ще превали краткотраен дъжд. Ще духа слаб до умерен северен вятър. Максимална температура на височина 1200 метра около 12°, на 2000 метра - около 4°.

Над Черноморието ще бъде предимно слънчево със слаб вятър от запад-северозапад. Максимални температури на въздуха: 18° и 21°. Температурата на морската вода е 7°-9°. Вълнението на морето ще бъде 1-2 бала.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Кмет дари Дара с парцел на морето
Изумително: Канцлерът на Германия посрещна Румен Радев с Bangaran...
За 50 минути вече можем да стигнем от София до Бургас
Земетресение на 12 километра от Бургас
Нешка Робева: Искам да благодаря на Дара
Първи думи на бащата, чието дете загина, карайки мотора му


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).