Унгарец нацапа с фекалии вратата на банков офис у нас

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
12:33 / 05.02.2015
2935
Вчера в Първо Районно управление "Полиция" - Бургас, е получено съобщение за инцидент в банков офис, разположен на партера в бл. 152 в ж.к. "Лазур", при който входната врата на офиса е замърсена с фекалии.

Установено е, че същото деяние е извършено и на 30 януари. В резултат на полицейските действия е установен извършителя на деянието. 

Това е унгарският гражданин Я.А., 53-годишен от гр. Естергом, който пристигнал в Бургас на 16 януари т.г. с автобус от София. Я.А. е задържан с полицейска заповед за задържане за срок от 24 часа. Работата по случая продължава.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Фалшиво евро, какво да правим?
В България са разрешени да се доставят четири лекарствени продукт...
Президентът: Стратегическото партньорство между България и Япония...
НИМХ за утре: Дъжд, гръмотевици, възможни са и градушки на места
Никола Минчев е готов да даде имунитета си
Тези хора се нуждаят от нашата помощ: Бащата е инвалид, майката е...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).