Пловдивски джип катастрофира на АМ "Тракия", пострадаха жена и дете

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
16:55 / 26.08.2013
7706
Поради възникнал пътен инцидент на автомагистрала "Тракия", в участъка около 276 км, е затруднено движението в платното Бургас - София, съобщиха от ОД МВР Ямбол. На място има полицейски екипи, които подпомагат движението, извършващо се само в една лента. 

На местопроизшествието се извършва оглед за изясняване на случая. Самокатастрофирал е пловдивски джип, управляван от 30-годишен мъж. Жена и дете, пътници в автомобила са откарани за оказване на помощ от екипи на ЦСМП - Ямбол.

По непотвърдена информация тежко е пострадала съпругата на водача. Тя е пътувала без предпазен колан и при катастрофата изхвърчала на магистралата, където паднала върху двете мантинели в средата. Жената е откарана в болница, като засега няма информация дали животът й е вън от опасност.

Най-леко е пострадало деветмесечното бебе, което било оставено на задните седалки. Благодарение на детското обезопасяващо столче, то се спасило само с няколко ожулвания.

Източник: Агенция "Фокус"/БЛИЦ


Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Индексира ли се заплатата след майчинство?
Съдът остави Мирослав Беляшки в ареста
Пазарът на недвижими имоти се е превърнал в една възможност за из...
НАП вписа автоматично новия минимален осигурителен доход на над 3...
Радостин Василев: Страх ги е
Делян Пеевски: Търпението ми се изчерпва!


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).