Ограничава се движението на тежкотоварни автомобили от 14.00 до 20.00 ч.

2767

Ограничава се движението на тежкотоварни автомобили от 14.00 часа до 20.00 часа, съобщиха от Агенция "Пътна инфраструктура". 
Поради настъпването на активния почивен сезон и за осигуряване на по-висока пътна безопасност до 30 септември 2013 г. в интервала от 16.00 ч. до 22.00 ч. за последния работен ден от седмицата (петък) и от 14.00 ч. до 20.00 ч. в неделя ще се ограничава движението по участъци от републиканската пътна мрежа на тежкотоварни автомобили над 12 тона, селскостопанска и земеделска техника, трактори и специализирана строителна техника. 
В територията на област Пловдив забраната се отнася за АМ "Тракия" и пътя Пловдив-Смолян.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Кмет дари Дара с парцел на морето
Изумително: Канцлерът на Германия посрещна Румен Радев с Bangaran...
За 50 минути вече можем да стигнем от София до Бургас
Земетресение на 12 километра от Бургас
Нешка Робева: Искам да благодаря на Дара
Първи думи на бащата, чието дете загина, карайки мотора му


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).