Новини свързани с Йордан Христов
11:30 ч., 19.05.2014 г.
Един от двамата футболисти, които могат да се нарекат ботевисти, по-всяка вероятност ще бъде освободен от Ботев. Става въпроса за Веселин Минев ... цялата новина

21:38 ч., 15.05.2014 г.
Ботев загуби с минималното 0:1 финалът за Купата на България от Лудогорец. Срещата се игра на стадион "Лазур в Бургас.
... цялата новина

14:51 ч., 14.05.2014 г.
Селекционерът на националния отбор Любослав Пенев определи групата от футболисти, които ще пътуват за Австрия за приятелския мач с Канада на 23 ... цялата новина

15:11 ч., 13.05.2014 г.
Точно в 12:50 минути отборът на Ботев Пловдив отпътува за Поморие, където "жълто-черните" ще прекарат в лагерна обстановка времето до ... цялата новина

09:30 ч., 10.05.2014 г.
Треньорът на Ботев Станимир Стоилов започна усилена работа по селекцията за новото първенство. Както вече стана ясно, Мъри отклони предложението... цялата новина

09:15 ч., 10.05.2014 г.
Петима играчи на "Ботев" (Пловдив) ще напуснат тима през лятото, пише "Меридиан мач". В "черния списък" на Станими... цялата новина

09:40 ч., 08.05.2014 г.
Литекс приема Ботев (Пловдив) в спор за бронзовите медали днес от 19:30 часа на градския стадион в Ловеч. Главен рефер на срещата от 38-ия кръг ... цялата новина

09:25 ч., 08.05.2014 г.
Ръководството на Ботев (Пд) блокира преговорите за нови договори на петима футболисти, съобщава "Меридиан мач". Разговорите ще са след фина... цялата новина

13:57 ч., 07.05.2014 г.
Двама от основните защитници на Ботев получиха почивка за гостуването на Литекс от 38-ия кръг в първенството. Това са Йордан Христов и Серджан Л... цялата новина

18:56 ч., 03.05.2014 г.
"Тази година така се получи - 4 от 4 равенства. Оставихме развръзката за финала, надявам се в него ние да победим", заяви капитанът на... цялата новина

18:06 ч., 03.05.2014 г.
Ботев и Лудогорец откриха 37-ия кръг на "А" група с равенство 0:0. Това бе четвърта среща между двата тима през сезона, като и предход... цялата новина

18:17 ч., 28.04.2014 г.
Станимир Стоилов определи групата на 18 футболисти, на които ще разчита при гостуването на Черно море в междинния 36-и кръг от първенството.

09:50 ч., 28.04.2014 г.
Ботев (Пловдив) ще предложи нов договор на Иван Цветков; Това съобщиха от управата на клуба. Опитният нападател е резерва през пролетта, но дори... цялата новина

18:44 ч., 25.04.2014 г.
19 футболисти попаднаха в разширения състав на Ботев за двубоя срещу Левски от 35-ия кръг в първенството. В него не бяха включени само Димитър В... цялата новина

16:49 ч., 24.04.2014 г.
Двама от играчите на Ботев - Йордан Христов и Артур Енрике станаха рекламни лица на дарителска кампания, организирана от бултрасите и в час... цялата новина