отбор: Ботев Пд
виж статистика

Новини свързани с Иван Бандаловски
16:20 ч., 16.02.2020 г.
Без победител завърши 110-ото издание на Дербито на Пловдив, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Ботев и Локомотив приключиха 0:0... цялата новина

16:03 ч., 15.02.2020 г.
Старши треньорът на Ботев (Пловдив) Ферарио Спасов определи група от 18 футболисти за предстоящото дерби с Локомотив (Пловдив). Битката със "смъ... цялата новина

10:46 ч., 11.02.2020 г.
Новото попълнение на Ботев (Пловдив) Иван Бандаловски е предпочел да премине при "канарчетата", вместо да избере оферта от Малайзия. Защитникът ... цялата новина

16:49 ч., 08.02.2020 г.
Ботев (Пловдив) победи втородивизионния ЦСКА 1948 с 2:1 в последната си контрола преди началото на втория дял в първенството, предаде репортер н... цялата новина

09:58 ч., 04.02.2020 г.
Новото попълнение на Ботев (Пд) Иван Бандаловски най-вероятно ще бъде използван не като десен бек, а като централен защитник. Това решение на тр... цялата новина

16:50 ч., 31.01.2020 г.
Ботев (Пд) разгроми новака в родния елит Царско село с 4:1 в контрола, която се игра на централния терен на базата в Коматево, предаде репортер ... цялата новина

18:03 ч., 29.01.2020 г.
Иван Бандаловски е първото попълнение в зимната селекция на Ботев (Пловдив). Защитникът подписа договор с "канарчетата“, който е за срок от годи... цялата новина

22:02 ч., 28.01.2020 г.
Първото ново попълнение в Ботев (Пд) е доста интересно и познато име за българския футбол. Договор с "канарите" се очаква да подпише десният бек... цялата новина

16:49 ч., 02.03.2019 г.
Локомотив Пловдив разгроми Берое от 0:1 до 4:1 в мач от 24-ия кръг на Първа лига, който се игра на Лаута, предаде репортер на Plovdiv24.... цялата новина

14:58 ч., 05.11.2018 г.
Селекционерът на "А" националния отбор на България Петър Хубчев обяви разширената група футболисти, повикани за двубоите с Кипър и Словения от т... цялата новина

21:43 ч., 01.11.2018 г.
Ботев (Пд) се класира за четвъртфиналите от турнира за Купата на България! Това стана след драматични 120 минути и изпълнения на дузпи, в които ... цялата новина

23:47 ч., 16.10.2018 г.
България загуби от Норвегия с 0:1 като гост в четвъртия си мач от турнира Лигата на нациите. Това бе първо поражение за нашите след 3-те поредни... цялата новина

14:13 ч., 02.10.2018 г.
Селекционерът на "А" националния отбор на България Петър Хубчев обяви разширената група от футболисти, на които ще разчита в предстоящите двубои... цялата новина

20:56 ч., 09.09.2018 г.
България победи Норвегия с 1:0 във втория си мач от Група С на новия турнир на УЕФА - Лигата на нациите. Двубоят се игра на националния стадион ... цялата новина

23:48 ч., 06.09.2018 г.
България направи мечтан старт в новия турнир на УЕФА - Лига на нациите. В първия си мач нашите удариха Словения с 2:1 като гости. В герой за Бъл... цялата новина