Локо победи Пирин (Разлог) с 3:1 в учебна игра
Автор: Екип Plovdiv24.bg 19:13 / 05.07.2013Коментари (35)7939
© lokomotivpd.com
Локомотив (Пд) победи Пирин (Разлог) с 3:1 в учебна игра, която се проведе днес следобед на терена на комплекс "Пири" край Банско. Двата тима играха в две части по 35 минути.

В 3-ата минута черно-белите поведоха в резултата с гол на каращия пробен период Иван Каракостов, който посрещна с крак подаване отдясно на Николай Николов.

Три минути по-късно Дани Кики отправи удар от воле с левия крак и Николов на далечна греда вкара за 2:0.

В 15-ата минута Тимонов изведе Георги Стефанов в чиста позиция и нападателят отбеляза с шут фронтално срещу вратаря.

В началото на втората част символичните домакини намалиха на 3:1 чрез Цецо Барсанов, който изскочи сам срещу вратаря Петър Денчев и го прехвърли.

Стоян Колев (36-Петър Денчев), Костадин Марков (60-Руслан Куанг), Христо Стамов, Мартин Кавдански, Запрян Запрянов, Иван Каракостов (55-Аласан Н'Дайе), Станислав Маламов, Николай Николов (65-Станимир Димитров), Тодор Тимонов, Георги Стефанов, Дани Кики (41-Диего Фераресо).