Спортните новини: Днес (0) | Вчера (32)
Марица не можа да се противопостави на шампиона ЦСКА
Автор: Екип Plovdiv24.bg 18:02 / 24.03.2011Коментари (21)4037
Волейболистките на Марица не можаха да се противопоставят във втория мач от финала и загубиха с 1:3 (17:25, 20:25, 27:25, 22:25) от миналогодишният и настоящ шампион ЦСКА.

В първите два гейма маричанки отстъпваха чувствително на ЦСКА и тотално бяха надиграни от софиянки.

В едва третият гейм Марица започна да показва онази игра, която сме свикнали да виждаме и закономерно спечелиха гейма макар и трудно с 27:25.

В четвъртият гейм борбата беше много оспорванаа, но опита си каза думата и ЦСКА напълно заслужено спечели днешният мач пред пълните трибуни в зала "Олимпиада".

+1

Бих отличил от нашата Маричка уверената игра на Радичева и на Марина Ковачева. На разпределителката Цв. Николова като че ли не й достигаше хитрост да заблуди противничките - елементарно я разгадаваха и навреме успяваха да издигат блок пред нашите. От гостенките много добре играха Каракашева, Цветанова и Рабаджиева.
0

Току що се върнах от мача. Разочарован съм безкрайно! Нашите момичета са 5 пъти по-красиви, но с показаната игра съществено отстъпваха на "червенушките"! Може би е много повърхностно моето впечатление, но на нашите им е нужен треньор-диктатор в добрия смисъл на думата, и да е пределно точен в детайлите, когато изисква от момичетата. Също така е голяма нуждата от кондиционен специалист да помага на треньора. Отстъпваха и физически на съперничките си. Но ако погледнем от друга страна, при тази сиромашия на волейбола в Пловдив, и постигнатото до тук си е направо чудо! Големи надежди възлагам на залата, която строи "Цар Симеон"!