Търси се собственичката на златна висулка с формата на сърце

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
11:57 / 24.02.2021
3056
Криминалисти от Четвърто районно управление на МВР в Пловдив търсят съдействие за установяване самоличността на жена, станала жертва на грабеж. Задържани са извършителите на престъплението - трима мъже. При грабежа е отнета златна висулка с формата на сърце, но потърпевшата не е подала сигнал в полицията.

При проведени беседи след задържането на мъжете за същия тип престъпление лицата признали за грабежа на въпросната висулка, извършен от тях в централната градска част през миналата година.

От полицията приканват хора, които могат да подадат информация относно случая и да спомогнат за установяване на самоличността на жената, да сигнализират на тел.112, тел. 032/ 932004, или в най-близкото районно управление, като анонимността им ще бъде гарантирана.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Благой Георгиев с благородна инициатива в Пловдив
Днес стартира вторият етап от реконструкцията на Голямоконарско ш...
Безумието на тротинетките
Пловдивчанин не можа да повярва на чак толкова груба селска прояв...
Повдигат обвинения на избягалия турски тираджия, убил шофьор от П...
Читател: Пловдив става град с транспортна система на страна от тр...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).