Иван Тотев: Влизаме в тази кампания със смирение

4719
2

"Влизаме в тази кампания със смирение в Деня на Св. Лука – Лечителят с много разум и надежда България да бъде излекувана от хаоса, в който се намира и от тази арогантност, лееща се от всякъде. Искрено се надява партиите в тази кампания да подходят с повече смирение. Това, което се случва не е добре за страната. Ние сме национално отговорна партия и считаме, че трябва да бъдат градени мостове и пътища към всички.

Трябва да се спре това чувство на несигурност за това какво ще се случи в утрешния ден. Защото несигурността води до страх, а той е чувство, което не дава възможност да погледнеш в утрешния ден с надежда. Ние искаме да има надежда, надежда за нашите съграждани. А след изборите на 11 юли да имаме отговорно и компетентно правителство". Това заяви Иван Тотев при откриването на предизборната кампания на ГЕРБ в Пловдив, за което Plovdiv24.bg ви информира по-рано днес.

Виж коментарите (2)
Още новини от Новини от Пловдив:
Проекти за 20 милиона под лупа: Задържаха зам.-ректор на Пловдивс...
Нов и бивш кмет на "Западен" се захапаха заради нова пешеходна пъ...
Ексклузивно: Икономическа полиция нахлу в Пловдивския университет...
Епископската базилика в Пловдив събра световни музиканти и изгряв...
Светлана Войникова е арестуваната в Пловдив "лекарка"
В кабинет в Пловдив арестуваха жена, докато прави процедури на па...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).