Ивайло Калфин ще разговаря с бъдещи преводачи и мениджъри в Пловдив

3811

Празничен коктейл по повод Деня на славянската писменост и култура за хората на духа под тепетата ще дадат народните представители от Коалиция за България Захари Георгиев и Атанаска Тенева утре от 17.30 часа в ресторант "Пълдин". Празникът ще честити на пловдивските дейци на културата, науката и образованието и водачът в листата на левицата за евровота Ивайло Калфин.

Преди коктейла, от 16 часа вицепремиерът и депутатът Захари Георгиев ще посетят Общинския детски комплекс в Пловдив. Двамата ще се срещната с учениците от школите по английски език и мениджмънт към ОДК.

Бъдещите преводачи и мениджъри имат много въпроси към гостите - за България в европейското икономическо пространство, за перспективите пред бизнеса и за смисъла на добрата подготовка в конкурентния трудов пазар.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Младен Шишков се връща в строителния бизнес
Почина Александър Маринов, бивш директор на Държавен архив-Пловди...
Празнично шествие потегли от Хуманитарната гимназия в Пловдив
Розовото наметало върху Альоша в Пловдив вече е премахнато
Община Пловдив плаща по 15 300 € на месец за незатварянето на авт...
Млад мъж е в критично състояние след катастрофа в Пловдив, предиз...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).