Фирма "Обелос" нямала пари да смени дори една лампа

5041

С промяна в устава на "Обелос - Пловдив" АД общинските съветници на сесията си днес избраха Иван Странджев за представител на общината в Съвета на директорите на дружеството, предаде репортер на Plovdiv24.bg.

Оставката си като представител на общината, която владее 51% от акциите, в Общото събрание на дружеството подаде съветникът Павлина Кацарова.

"С тази оставка аз се разграничавам от управлението на общината в дружеството. Колкото и пъти да съм предлагала да бъдат отпуснати средства, за да може предприятието да си върши работата, винаги е било отказвано, в момента фирма "Обелос" не разполага със средства да смени дори една лампа", мотивира оставката си Кацарова. На нейно място веднага бе избран Владимир Кисьов.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Разчистват изоставени обекти в "Западен"
Необичайна градска проява по Главната на Пловдив събра погледите ...
Euronews с невероятна реклама за Пловдив: Потрийте коленете на Ми...
Вместо почивка в жегата: Доброволци се включиха в тежък шестчасов...
Реставрират фасадата на още една знакова къща в центъра на Пловди...
Зрелищна каскада в Асеновград: Млад шофьор помля 5 паркирани авто...


Виж още: