Читател: Кой умник сложи тези кофи за боклук тук?

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (1)
12:03 / 18.02.2021
3408
Читател се свърза с Plovdiv24.bg, за да обясни: Здравейте, редакция! Искам да попитате някой от община Пловдив за това ли пловдивчани плащаме едни от най-високите данъци в България?

Мястото е в кв. "Южен" - ул. "Асен Христофоров" 21. Някой умник преди няколко седмици е решил че може да сложи тези контейнери под на хората терасите, след като 13 години ги е нямало там, а на всичкото отгоре не се и чистят.

Не мисля, че им е там мястото и се надявам вашата медия да отнесе въпроса към когото трябва. Снимките са от 16 февруари. Благодаря предварително!

Виж коментарите (1)
Още новини от Новини от Пловдив:
Строителен предприемач: Новите такси ще доведат до увеличение на ...
Млада шофьорка, причинила смъртта на възрастна жена, се изправя п...
Тъжна вест! Почина легендарният пловдивски футболист Николай Прам...
Безразсъдни младежи се покатериха на покрива на мол в Пловдив
Родители от Пловдив: Да напуснем работа ли?
Глобиха с по 50 лева двама пловдивчани за изхвърляне на нерегламе...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).