Белла България стартира проект "Повече сигурни места за щастливи игри"

2583

Първата новоизградена детска площадка по националния проект на Белла България "Повече сигурни места за щастливи игри" ще бъде открита с празник за Деня на детето на 30 май (събота) от 11 ч. в кв. "Тракия", бл. 152 от изпълнителния директор на Белла България Елза Маркова и кмета на района Гиньо Матев.

Новоизграденият детски кът е резултат от съвместните усилия на Белла България и район "Тракия".

Като партньор в инициативата "Аз спасявам живот" Белла България избра да работи в подкрепа на обществената каузата за повишаване на сигурността на българските деца. Водени от идеята за създаването на безопасни и модерни места за игра на децата на България, Белла България се ангажира да изгради в големите градове на страната нови кътове в съответствие с европейските стандарти за безопасност на децата.

Много игри и подаръци очакват малчуганите, които ще се забавляват с хотдога и ръкохватката "Сачи".

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Младен Шишков се връща в строителния бизнес
Почина Александър Маринов, бивш директор на Държавен архив-Пловди...
Празнично шествие потегли от Хуманитарната гимназия в Пловдив
Розовото наметало върху Альоша в Пловдив вече е премахнато
Община Пловдив плаща по 15 300 € на месец за незатварянето на авт...
Млад мъж е в критично състояние след катастрофа в Пловдив, предиз...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).