Генерална репетиция за абитуриентския си бал могат да направят зрелостници от цялата страна на първото абитуриентско шоу Abishow , което пловдивският панаир организира от 28 март до 2 април. Топманекенката Ирен Онтева ще бъде следващата неделя водеща на гала вечерта, в която ще участват с най-новите си колекции водещи дизайнери и модни къщи – Мария Мичева, Светослава Миланова, модните къщи “Гизиа”, “Триумф Интернешънъл”, “Джонс”, “Миро”, “Тани”, “Силвен”.
Абитуриентите могат да намерят всичко необходимо за бала – от официалните тоалети и авангардни облекла до съвети за индивидуални модели, за грима и прическата за голямата вечер, казват организаторите.
Бъдещите абитуриенти ще имат възможност да разговарят на езика на модата със своите връстници от Професионалната гимназия по облекло, които ще ги консултират за избора на облекло. Клубната мода и бодиарта са сред другите акценти в програмата на Abishow. Информацията е на Дарик радио.
Виж още:
Честито на Ивет Лалова!
00:00 / 18.05.2026
Една от най-успешните българки днес навърши 61 години
18:35 / 17.05.2026
Роден е на днешния ден преди 61 години в Русе
00:00 / 19.05.2026
Честито на Петър Дочев
08:52 / 18.05.2026
Зуека си тръгна от Пловдив триумфално и с много пари
20:39 / 17.05.2026
Дъщерите на Надежда Нейнски - богати, красиви и успешни
20:21 / 18.05.2026








Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!