Спортните новини: Днес (0) | Вчера (28)
ТЕМА: Ботев - Славия 03/03/16

С глоба от 1000 лева се размина Ботев Пловдив за хвърлените предмети към терена по време на двубоя срещу Славия.

Феновете на "канарчетата" обсипаха терена с пластмасови бутилки малко преди края на срещата, когато играчът на домакините Лъчезар Балтанов получи втори жълти и съответно черве...цялата новина

Новини по темата Общо новини по темата: 11
16:21 ч., 03.03.2016 г.
"Бях сигурен, че който отбележи първи гол, ще спечели тази среща. Славия в случая го стори. Много елементарно загубихме, защото всеки си ча... цялата новина

16:12 ч., 03.03.2016 г.
Доволен съм от победата, от играта не толкова. Това сподели старши треньорът на Славия Александър Тарханов след победата с 1:0 над Ботев Пловдив... цялата новина

16:01 ч., 03.03.2016 г.
В 28-ата минута Цветомир Панов препъна Грегъри Нелсън около границата на пеланта на Славия, а реферът Никола Попов отсъди пряк свободен удар за ... цялата новина

15:54 ч., 03.03.2016 г.
Отборът на Ботев Пловдив не успя да зарадва верните си привърженици навръх националния празник 3 март. "Канарчетата" отстъпиха с ... цялата новина

09:18 ч., 03.03.2016 г.
Футболистите на Ботев Пловдив се заканиха навръх националния празник 3 март да спрат серията на Георги Петков.

Вратарят на... цялата новина

08:49 ч., 03.03.2016 г.
Навръх националния празник 3 март Ботев и Славия ще премерят сили. "Жълто-черните" приемат столичани на базата си в "Коматево&quo... цялата новина

16:54 ч., 02.03.2016 г.
Отборът на Ботев проведе последната си тренировка преди мача със Славия от 23-ия кръг на "А" група. Двубоят е четвъртък от 14:00 часа ... цялата новина

20:01 ч., 01.03.2016 г.
Още един юноша бе викнат да тренира с мъжкия отбор на Ботев Пловдив. Това е халфът Радослав Апостолов от тима до 19 години на "жълто-чернит... цялата новина

16:20 ч., 29.02.2016 г.
По време на текущата седмица ще се изиграят два кръга от първенството на "А" група. В тях Ботев ще се изправи срещу Славия у дома на 3... цялата новина

18:15 ч., 27.02.2016 г.
Билетите за домакинския мач на Ботев срещу Славия ще бъдат пуснати в продажба от понеделник /29.02/. Двубоят от междинния 23-и кръг на "А&q... цялата новина

Керкез: Голяма победа! На нашия стадион ще бъдем много силни
Ботев мечтае за финал! Драма, меле, червени картони и аванс за "канарчетата" преди реванша