С глоба от 1000 лева се размина Ботев Пловдив за хвърлените предмети към терена по време на двубоя срещу Славия.
Феновете на "канарчетата" обсипаха терена с пластмасови бутилки малко преди края на срещата, когато играчът на домакините Лъчезар Балтанов получи втори жълти и съответно черве...
цялата новина