отбор: Ботев Пд
виж статистика

Новини свързани с Адам Стаховяк
21:20 ч., 08.05.2014 г.
Ботев се прости с надеждите си да спечели бронзовите медали, след като загуби с класическото 0:3 от Литекс в Ловеч. Тимът на Станимир Стоилов из... цялата новина

13:57 ч., 07.05.2014 г.
Двама от основните защитници на Ботев получиха почивка за гостуването на Литекс от 38-ия кръг в първенството. Това са Йордан Христов и Серджан Л... цялата новина

18:06 ч., 03.05.2014 г.
Ботев и Лудогорец откриха 37-ия кръг на "А" група с равенство 0:0. Това бе четвърта среща между двата тима през сезона, като и предход... цялата новина

09:00 ч., 03.05.2014 г.
Ботев приема Лудогорец в първия мач от 11-ия плейофен кръг на българската "А" група. Срещата е от 16:15 часа в пловдивския квартал Коматево... цялата новина

18:17 ч., 28.04.2014 г.
Станимир Стоилов определи групата на 18 футболисти, на които ще разчита при гостуването на Черно море в междинния 36-и кръг от първенството.

... цялата новина

18:08 ч., 26.04.2014 г.
Тимът на Ботев спечели с 2:0 домакинството си на Левски в мач от 35-ия кръг на "А" група пред пълните трибуни в Коматево. "Жълто-... цялата новина

18:44 ч., 25.04.2014 г.
19 футболисти попаднаха в разширения състав на Ботев за двубоя срещу Левски от 35-ия кръг в първенството. В него не бяха включени само Димитър В... цялата новина

17:53 ч., 23.04.2014 г.
Ботев стана първият финалист в турнира за Купата на България. "Канарчетата" победиха с 1:0 като гост Локомотив София и така с общ резу... цялата новина

09:43 ч., 15.04.2014 г.
Ръководството на Ботев (Пловдив) реши да задържи титулярния си вратар Адам Стаховяк, съобщава "Меридиан мач". Полякът няма никаква конкурен... цялата новина

21:22 ч., 30.03.2014 г.
Лудогорец и Ботев завършиха наравно 1:1 в дерби мача от 30-ия кръг на "А" група. Христо Златински изведе домакините напред в 22-а... цялата новина

08:25 ч., 22.03.2014 г.
Левски излиза днес срещу Ботев Пд в трети мач за последните 10 дни. Двата отбора си размениха по една победа в турнира за Купата на България, но... цялата новина

16:47 ч., 21.03.2014 г.
Отборът на Ботев направи последната си тренировка преди мача с Левски от 28-ия кръг в първенството. Заниманието се проведе на комплекса в Комате... цялата новина

15:56 ч., 19.03.2014 г.
Ботев победи Левски с 2:0 и го изхвърли от купата на България в мач-реванш от 1/4-финалите, игран в "Коматево". Така с общ резулт... цялата новина

15:53 ч., 16.03.2014 г.
Ботев успя да победи Локомотив с 2:1 в третото пловдивско дерби за сезона, което е част от 27-я плейофен кръг на А група и се игра на Нацио... цялата новина

09:36 ч., 13.03.2014 г.
"Не ми се говори - лошо ми е", пророни вратарят на "Ботев" (Пловдив) Адам Стаховяк след първия 1/4-финал за Купата срещу &qu... цялата новина